TRANSPORT

Polecamy nienajtańszy ale najbezpieczniejszy i najsprawniejszy transport samochodów jak i wszelkich innych towarów z Wielkiej Brytanii do Polski. W czasie transportu wszystkie auta przebywajaą pod plandeką i są w pełni ubezpieczone (na życzenie klienta przesyłamy kopię polisy ubezpieczeniowej przewożnika i licencji na transport międzynarodowy). Jest to o wiele bezpieczniejsza metoda niż transport na lawecie!

Kierując sie potrzebami klientów oraz ciągle poszerzając ofertę firmy, oferujemy obecnie 2 opcje transportu pojazdów rożniące sie zakresem świadczonej usługi jak i ceną:

Opcja 1 - Economy (już od 1700pln, czas odbioru kilka dni od złożenia zamówienia)

Transport odbywa sie na naczepie pojazdu typu TIR - w tej opcji klient jest odpowiedzialny za załadowanie i rozładowanie pojazdu na naczepę. Najczęściej taki załadunek odbywa się z rampy, przy pomocy widlaka bądż pomocy drogowej (lawety).

Opcja 2 - All Inclusive (już od 2000pln)

Transport odbywa się na zestawie niskopodłogowym. W tej opcji nasza firma sama zatroszczy się o bezpieczny załadunek pojazdu jak i jego rozładunek. Wystarczy że pojazd będzie się toczył a nasi kierowcy przy pomocy wciągarki i specjalnie skonstruowanych najazdów załadują go i rozładują w dowolnym miejscu wskazanym przez klienta - jedynym warunkiem jest tylko możliwość wjazdu tam samochodu ciężarowego. W ten sposób transportujemy cenniejsze samochody zabytkowe jak i drogie samochody sportowe i limuzyny. Przy tej formie załadunku i rozładunku zmniejszamy możliwość uszkodzenia pojazdu praktycznie do zera.

Transport z i do Irlandii - NOWOŚĆ Oferujemy też transport z Anglii do Irlandii. Cena za transport auta z Anglii do Irlandii juz od 450euro. Kompleksowe przeprowadzki z Irlandii do Polski - przeprowadź z nami całe mieszkanie na raz.

Pytania i zamówienia transportowe prosze kierować do:

Mateusz Gostyński +48 889 392 082 Email